Lietuvos mažųjų žaidynių I etapas

Vasario 27 d.  mūsų įstaigoje vyko „Sveikatingumo diena“, kuri organizuojama kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį. Šią dieną mūsų ugdytiniai aktyviai sportavo ir smagiai praleido laiką dalyvaudami Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“ I – ame etape.

Pirmieji startavo patys mažiausi mūsų įstaigos ugdytiniai –  tai „Kiškučiai“ ir „Peliukai“ grupės. Mažiausius sportininkus pasitiko, sportiškiausias kiškutis Eimantas su būriu nykštukų. Kiškutis vaikams pažadėjo sveikų ir labai skanių staigmenų, bet norint jų gauti mažieji turėjo įveikti kliūčių taką ir pažaisti įvairius žaidimus su kiškučiu ir nykštukais. Ugdytiniai įveikė visas kliūtis ir kiškučio Eimanto pažadai išsipildė. Vaikų juokas ir šypsenos – geriausias rezultatas.

Antroje dalyje dalyvavo: „Drugeliai“, „Boružiukai“, „Varliukai“ ir „Bitutės“ grupių ugdytiniai su savo ikimokyklinio ugdymo mokytojomis. Komandos buvo pasipuošusios spalvotais akcentais, kurie simbolizuoja olimpinius žiedus.

Šventę pradėjome visų komandų eisena, grojant M. Mikutavičiaus „Trys milijonai“  ir Lietuvos mažųjų žaidynių vėliavos įnešimu. Grojant Lietuvos mažųjų žaidynių himnui vaikai apšilo ir prasidėjo linksmybės.

Pirmasis judrusis žaidimas „Draugystės rateliai“. Žaidė visos komandos, kurios bėgiojo po salę, sušvilpus turėjo sustoti, o kitą kartą susėsti į spalvų ratelius.

Antrojoje estafetėje „Lįsk tuneliu ir užmauk kepurėlę“ dalyvavo „Drugeliai“ ir „Varliukai“ grupės vaikai. Vyko atkakli kova tarp komandų, bet nugalėjo draugystė.

Trečiojoje estafetėje „Išlįsk pro lanką ir grįžk su šokinėjančiu kamuoliu“ dalyvavo „Bitutės“ ir „Boružiukai“ grupių vaikai. Taip pat vyko atkali kova, bet kaip visada laimi DRAUGYSTĖ.

Ketvirtasis judrusis žaidimas „Parskrido paukšteliai“, penktasis „Spalvotas parašiutas ir olimpiniai spalvoti kamuoliukai“. Buvo daug spalvų ir daug vaikų šypsenų ir puikių emocijų.

Nugalėtojų šioje šventėje nebuvo, nes nugalėjo DRAUGYSTĖ.

Visiems dalyviams už puikius sportinius gebėjimus buvo įteikti originalūs projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-ojo festivalio diplomai.

Vaikų lopšelį-darželį „Buratinas“ II-jame festivalio etape „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kuris vyks Šiauliuose, atstovaus atrinkta vaikų komanda „Mažieji olimpiečiai“.

Komandai linkime sėkmės projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ II-jame festivalio etape.

#MažųjųŽaidynės#LTMŽ#ltok#riukkpa

Koordinatoriai: