Festivalis, skirtas Žemaitijos metams paminėti „Lai Vėikšniūs skombies žemaitėška ruoda“

2019 m. spalio 24 d.  vaikų lopšelio-darželio ,,Buratinas“ neformalio ugdymo ,,Mažasis dainorėlis“ vaikučių ansamblis dalyvavo ir dainavo Viekšnių miestelyje, vaikų lopšelyje-darželyje ,,Liepaitė“ festivalyje „Lai Vėikšniūs skombies žemaitėška ruoda“. Į festivalį sugužėjo net 19 kolektyvų iš įvairių Skuodo, Mažeikių ir Akmenės rajono lopšelių-darželių. Vaikams buvo įdomu ir save parodyti ir į kitus pasižiūrėti, nes programa festivalio buvo įvairi: dalyviai žaidė, šoko, dainavo, žemaitiškai porino bei minė mįsles. Koncerto pabaigoje vaikus apdovanojo moliniais medaliukais ,,lapukais“ su festivalio simbolika, kolektyvų vadovai gavo padėkos raštus ir visus dalyvius pavaišino naminiu pyragu, kuris buvo labai gardus.

 

Muzikos mokytoja

Živilė Garbaliauskienė