Kalėdinės šventės

2019 m. gruodžio 16 d. Kalėdų šventes pradėjo patys mažiausieji Naujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio ,,Buratinas“ vaikučiai: ,,Peliukai“, ,,Ančiukai“ grupių vaikučiai. Grupių auklėtoja D. Jurgelienė paruošė šventinį rytmetį ,,Peliukų Kalėdos” – vaikai ieškojo Kalėdų senelio, sutiko pelytę, kartu su tėveliais šoko, dainavo, statė sniego besmegenį.

2019 m. gruodžio 17 d ,,Kiškučiai” grupės auklėtojos  R. Šmtkinienė ir Vilma Lupeikienė buvo paruošusios nuotaikingą kalėdinį spektakliuką ,,Du gaideliai”.

2019 m. gruodžio 19 d. Kalėdų šventės ,,aplankė“ ir vyresniuosius darželio vaikučius: ,,Varliukai”, ,,Drugeliai”, ,,Boružiukai” ir ,,Bitutės” grupes. Ugdytiniai pamatė spektaklį ,,Balta pelytė“, kuriame vaidino ugdytinių tėveliai ir įstaigos pedagogai. Dėkojame aktoriams už brangų laiką repetuojant vakarais lopšelio-darželio ,,Buratinas“ vaikučių labui.

 

Neformaliojo švietimo mokytoja (muzikos mokymas)

Ž. Garbaliauskienė