Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“ III-iasis etapas

 

2019 m. gegužės 11 d. Naujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio ,,Buratinas“ vaikų komanda vyko dalyvauti „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“ III-jame etape, kuris vyko Palangoje. Smagiose estafetėse su Lietuvos ,,Mažųjų žaidynės 2019″ nugalėtojais dalyvavo mūsų darželio mažieji sportininkai: Gratas Kvedaras, Benediktas Norkus, Tautvydas Grigas, Viktorija Dijokaitė, Martina Valinčiūtė, Gabija Žilytė. Vaikai džiaugėsi aktyviai praleistu laiku, sėkmingai įveiktomis ,,Lietuvos mažųjų žaidynių“ finalinio festivalio rungtimis: LTMŽ žvaigždžių alėja, rankinio, regbio, futbolo, irklavimo, tinklinio, fotosienelės. Visų rungčių atlikimas įvertintas puikiai. Visi komandos dalyviai apdovanoti festivalio pasais su komandos nuotrauka ir rungčių įvertinimu, ,,Mažųjų žaidynės 2019″ medaliais, prizais vaikų komandos dalyviams, juos parengusiems pedagogams ir įstaigai. Darželio komandą treniravo, lydėjo ir visokeriopai palaikė sporto mokytoja Agnė Krušinskienė ir auklėtoja Irena Juzėnienė. Žaidynes laimėjo visi. Į namus vaikai sugrįžo puikios nuotaikos, aktyviai pasportavę ir patyrę naujų įspūdžių.

 Pagrindinis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) penkerius metus organizuojamų žaidynių tikslas – geros emocijos ir kokybiškas fizinis aktyvumas. Tokios žaidynės yra puiki priemonė skatinanti vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą.

 

 

 

Naujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio ,,Buratinas“

neformaliojo švietimo sporto mokytoja  Agnė Krušinskienė