Lietuvos mažųjų žaidynės I-asis etapas

 2019  m. vasario 28 d. vaikų lopšelyje-darželyje „Buratinas“ vyko Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-ojo etapo festivalis. Šventę pradėjome visų komandų eisena, grojant RIUKKPOS himnui ir olimpinės vėliavos įnešimu. Komandos buvo pasipuošusios spalvotais, sportiniais marškinėliais, kurie simbolizuoja olimpinius žiedus. Visi dalyviai suskandavo lopšelio-darželio „Buratinas“ olimpinę skanduotę ir olimpinį šūkį. Buvo pravesta „Vienas ir du“ mankšta.

Pirmasis judrusis žaidimas „Traukinukas“. Dalyvavo visų spalvų komandos, kurios susikibo į vieną ilgą traukinuką ir judėjo visi kartu.

Antrasis judrusis žaidimas „Surink ir sudėk“. Dalyvavo pačių  mažiausių grupių „Varliukai“ ir „Peliukai“ ugdytinai. Vaikams puikiai sekėsi surinkti spalvotus kamuoliukus ir sudėti juos į krepšį.

Trečiojoje estafetėje „Pralįsk tunelį“ dalyvavo „Drugeliai“ ir „Boružiukai“ grupių vaikai. Vyko atkakli kova tarp komandų, bet nugalėjo draugystė.

Ketvirtojoje estafetėje „Pralįsk lankus“ dalyvavo „Gandriukai“ ir „Bitutės“ grupių vaikai. Šioje estafetėje vyko nuožmi kova, bet ir  vėl nugalėjo draugystė.

Penktasis judrus žaidimas „Spalvų rateliai“. Žaidė visos komandos, kurios bėgiojo po salę, sušvilpus turėjo sustoti, o kitą kartą susėsti į spalvų ratelius.

Šeštasis žaidimas „Olimpiniai žiedai“ dalyvavo visi norintys. Šis žaidimas bus ir II-jame etape. Jis reikalauja iš vaikų ištvermės ir greitumo.

Vienbalsiai nugalėtoja sporto šventėje pripažinta – 5 draugystė. Visiems dalyviams už puikius sportinius gebėjimus buvo įteikti originalūs projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-ojo festivalio diplomai.

Vaikų lopšelį-darželį „Buratinas“ II-jame festivalio etape „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kuris vyks 2019 m. kovo 22 d. Akmenės rajono savivaldybės sporto centre, atstovaus „Gandriukai“ grupės vaikų komanda.

Komandai linkime sėkmės projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ II-jame festivalio etape.

 

Koordinatoriai:

Irena Juzėnienė

Agnė Krušinskienė

Živilė Garbaliauskienė