Orientavimosi sporto šventė „Sodas pilnas obuolių – šen, sportuokime kartu!“

Rudenėlis vėl pas mus,

Kviečia jis visus vaikus,

Sporto šventėj dalyvauti,

Su draugais palenktyniauti.

 

Auklėtojos Daiva Jurgelienė ir Regina Norbutienė dalyvavo LTOK projekte „Olimpinė karta“.  Projektui vykdyti buvo skirta 300 eurų. Nusprendėme pravesti sporto šventę „Pilnas sodas obuolių – šen, sportuokime kartu“. Kad šventė būtų smagesnė, pasikvietėme draugų iš Naujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio „Atžalynas“. Pas mus svečiavosi „Obuoliukai“ priešmokyklinės grupės vaikai su savo auklėtoja Rasa Butkevičiūte. Oras puikus leido vaikams smagiai sportuoti lauke. Aikštėje vaikus pasitiko Buratinas su savo komanda: Katyte, Šuniuku, Meškute, Kiškiu ir dviem Peliukais. Po grupių  prisistatymų ir prabėgimo, laukė smagi mankšta, kurią paruošė Kiškis. Pasimankštinę, visi stojo į traukinukus ir pagal išdalintus orientacinio sporto žemėlapius, važiavo ieškoti  pasislėpusių veikėjų. Priešmokyklinio ugdymo „Obuoliukai“ ir „Bitutės“ grupių ugdytiniai lenktyniavo tarpusavyje.  Kiekvienoje aikštelėje rado paruoštas sportines užduotis, estafetes, kurias visi atlikę susitiko vėl aikštėje. Tada vyko apdovanojimai. Kiekviena grupė gavo po padėką ir vaišių. Svečiams išdalinome draugystės medalius, vaišes ir atšvaitus, kad saugiai grįžtų į savo darželį. Smagiai pasportavę ir praleidę laiką su draugais, orientacinio sporto šventės dalyviai išskubėjo pasivaišinti gautomis vaišėmis.

 

Auklėtojos R. Norbutienė ir D. Jurgelienė