Naujosios Akmenės darželio-mokyklos „Buratinas“ labdaros ir paramos fondo sąskaita už 2019 m. pasipildė 883,48 EUR.

   Norime padėkoti visiems, kurie prisideda prie lopšelio-darželio „Buratinas“ gerovės, ugdymo sąlygų gerinimo, jaukesnės ir šiltesnės aplinkos kūrimo. Pagal Lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą, Jūs, geranoriškai pervesdami 2% GPM sumos  mūsų įstaigai, suteikiate galimybę toliau planuoti žymius tvarkymo darbus, kurie padeda Jūsų vaikams patogiai ir saugiai ugdytis bei leisti laiką patrauklesnėse patalpose ir įstaigos kieme.

   ATEINANČIAIS METAIS MES IR VĖL DIDŽIAUSIAS VILTIS SIEJAME SU JŪSŲ APSISPRENDIMU, PAREMTI MŪSŲ LOPŠELĮ-DARŽELĮ „BURATINĄ“, PERVEDANT SAVO PAJAMŲ MOKESČIO DALĮ. TAI GALĖSITE ATLIKTI NUO 2020 M. SAUSIO 1 D. TIK ELEKTRONINIU BŪDU.

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau — VMI prie FM) parengė projektą, pagal kurį už 2019 m. ir vėlesnius mokestinius laikotarpius prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams (vienetams ir (ar) meno kūrėjams, turintiems teisę gauti paramą), profesinėms sąjungoms arba profesinių sąjungų susivienijimams bei politinėms partijoms (toliau — Prašymą) bus galima pildyti tik elektroniniu būdu per VMI prie FM elektroninio deklaravimo sistemą, o popieriniai Prašymai atsiųsti paštu ar pateikti tiesiogiai mokesčių administratoriui nebus nagrinėjami.

INFORMACIJA APIE DEKLARAVIMO PAKEITIMUS

2020-01-29_16.17_DĖMESIO 2% GPM deklaravimas

 

Labdaros ir paramos fondo valdyba