2016 m. standartizuotų testų rezultatai

2015 m. standartizuotų testų 4 klasės ataskaita

2014 m. baigiamųjų testų rezultatai(diagramos)

Standartizuotų testų rezultatai(diagramos)

2014 M. STANDARTIZUOTŲ TESTŲ CHARAKTERISTIKOS (Pasiekimų lygių ribos)

 Svarbiausi mokyklos pasiekimai :

  • Vaikų vasaros poilsio programų savivaldybėje konkursas.
    ,,Buratino atostogos“.
    Vadovas – pavaduotoja ugdymui I.Girdvainienė, 2006 m. (700 Lt)
  • Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos programų konkursas.
    ,,Mes gyvename sveikai“.
    Vadovas – pavaduotoja ugdymui I.Girdvainienė, 2007 m.  (1000 Lt)
  • Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos programų konkursas.
    „Mes gyvename sveikai“
    Vadovas – pavaduotoja ugdymui I. Girdvainienė, 2008 m. (2000 Lt)
  • Pilietinio ir taitinio ugdymo projektų rėmimo konkursas
    ,Iš močiutės kraičio skrynios“
    Vadovas – mokytoja I.Beniušienė, 2007 m. (3000 Lt)
  • Pilietinio ir taitinio ugdymo projektų rėmimo konkursas
    ,Iš močiutės kraičio skrynios“
    Vadovas – mokytoja I.Beniušienė, 2008 m. (2500 Lt)
  • Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo
    specialioji programa
    „Sveikas vaikas – sveikas miestas“
    Vadovas – pavaduotoja ugdymui I. Girdvainienė, 2008 m. (1500 Lt)
  • Vaikų socializacijos programų rėmimo konkursas
    „Vaikų klubas „Atjautėlė“ “
    Vadovas – pavaduotoja ugdymui I.Girdvainienė, 2008 m. (1500 Lt)
  • Vaikų socializacijos programų rėmimo konkursas.
    Vaikų vasaros poilsio stovykla „Buratino atostogos“
    Vadovas – pavaduotoja ugdymui I. Girdvainienė, 2008 m., (1800 Lt)
  • Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo
    specialioji programa
    „Sveikas vaikas – sveikas miestas“
    Vadovė – judesio korekcijos pedagogė I. Juzėnienė, 2009 m. (500 Lt)
  • „Dainuojanti mokykla“
    Projektą rengė pavaduotoja ugdymui I. Girdvainienė, 2010 m. (1000 Lt)
  • „Mylėk save, gyvenk sveikai“
    Projektą rengė pavaduotoja ugdymui I. Girdvainienė, 2010 m. (1000 Lt)
  • Geriausiai tvarkoma ikimokyklinio ugdymo įstaigos teritorija Lietuvoje 2010 m.
  • Geriausiai tvarkoma ikimokyklinio ugdymo įstaigos teritorija Akmenės rajone 2010 m.
  • Geriausiai tvarkoma mokyklos teritorija Lietuvoje 2011 m.
  • Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo
    specialioji programa ,,Saugūs ir sveiki įgyvendinimas”.
    Projektą rengė bendruomenės slaugytoja G. Bogdelienė ir mokytoja L. Petkuvienė, 2011 m. (2000 Lt).
  • Mokykla-darželis 2011 metų projektų konkurse „Olimpinę ugnelę – į kiekvieno širdelę“ apdovanotas LTOK piniginiu prizu.
    Projektą rengė pavaduotoja ugdymui I. Girdvainienė ir judesio korekcijos pedagogė I. Juzėnienė.
  • Mokykla-darželis 2012 metų projektų konkurse „Olimpinę ugnelę – į kiekvieno širdelę“ apdovanotas LTOK piniginiu prizu.
    Projektą rengė pavaduotoja ugdymui I. Girdvainienė ir judesio korekcijos pedagogė I. Juzėnienė.
  • Mokykla-darželis 2013 metų projektų konkurse „Olimpinę ugnelę – į kiekvieno širdelę“ apdovanotas LTOK piniginiu prizu.
    Projektą rengė pavaduotoja ugdymui I. Girdvainienė ir judesio korekcijos pedagogė I. Juzėnienė.
  • Lietuvos moksleivių ir studentų sporto centro, LTOK konkurse – „Sportiškiausia mokykla Lietuvoje“ 2011 m.
  • Lietuvos moksleivių ir studentų sporto centro, LTOK konkurse – „Sportiškiausia mokykla Lietuvoje“ 2012 m.
  • Lietuvos moksleivių ir studentų sporto centro, LTOK konkurse – „Sportiškiausia mokykla Lietuvoje“ 2013 m.
  • Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa „Mylėk save, gyvenk sveikai“ 2012 m.
  • Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas ,,Judėjimas šokio ritmu“ 2012 m.
  • Akmenės rajono konkurso „Gražiausiai tvarkoma aplinka 2014“ kategorijoje GRAŽIAUSIAI TVARKOMA ŠVIETIMO IR UGDYMO ĮSTAIGA – nugalėtoja. 2014 m.

UGDYTINIŲ LAIMĖJIMAI

  • MONIKA KEINYTĖ
    Respublikinis konkursas „Medžio portretas“, III – a vieta, 2006 m.
    Vadovė- mokytoja L. Petkuvienė
  • Akmenės rajono pradinių klasių mokinių varžybose ,,Šviesoforas“, III – a vieta, 2006 m.
    Vadovė – mokytoja L. Petkuvienė.
  • Akmenės rajono IV – ų klasių mokinių matematikos olimpiada – I – vieta Viliui Valaičiui, 2006 m.
    Mokytoja Z. Vaglienė.
  •  Akmenės rajono IV – ų klasių mokinių matematikos olimpiada – II – vieta Eimantui Mačiui, 2006 m.
    Mokytoja Z. Vaglienė.
  • Akmenės rajono pradinių klasių mokinių varžybose ,,Šviesoforas“, I – a vieta, 2007 m.
    Vadovė – mokytoja L. Petkuvienė.
  • Akmenės rajono IV – ų klasių mikinių matematikos olimpiada – II – vieta  Edvinui Rupkui. 2007 m.
    Mokytoja J. Butnorienė.
  •  Jaunosios žurnalistės: Gabrielė Juodeikytė, Izabelė Juodeikytė, Gabrielė Meižytė, Deimantė Jokubaitytė, Daina Žilinskaitė, Agnė Zibolytė.
    Respublikinis rašinio konkursas „Mano mokyklos sporto istorija“, I- a vieta, 2007 m.
    Vadovė- mokytoja J. Butnorienė.
  • Emilija Lipskytė – Ventos regioninio parko moksleivių rašinių konkurso ,,Man nepatinka“ I – IV klasių grupėje – I vieta. 2007 m.
    Mokytoa I. Beniušienė.
  • Akmenės rajono pradinių klasių mokinių rajono Olimpinių žaidynių kvadrato varžybose I- a vieta, 2007 m.
    Vadovė- judesio korekcijos pedagogė I. Juzėnienė.
  • „Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninėse kvadrato varžybose (1997 m. gim. ir jaunesni), III- a vieta, 2007 m.
    Vadovė- judesio korekcijos pedagogė I. Juzėnienė.
  • Akmenės rajono pradinių klasių mokinių varžybose ,,Šviesoforas“, I – a vieta, 2008 m.
    Vadovė – mokytoja L. Petkuvienė
  • Akmenės rajono IV klasių mokinių matematikos olimpiada – Dovydas Bitinas – II vieta.
    Mokytoja I. Beniušienė. 2008 m
  • Akmenės rajono pradinių klasių mokinių rajono Olimpinių žaidynių kvadrato varžybose II- a vieta, 2008 m.
    Vadovė- judesio korekcijos pedagogė I. Juzėnienė.
  • Akmenės rajono pradinių klasių mokinių rajono Olimpinių festivalio varžybose ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ I- a vieta, 2008 m.
    Vadovė- judesio korekcijos pedagogė I. Juzėnienė.
  • Pradinių klasių mokinių respublikinė literatūrinės kūrybos konferencija 2008 m.
    Erika Zybartaitė – laureatė.
    Mokytoja J. Butnorienė.
  • Lietuvos mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos, III- a vieta, 2008 m.Vadovė- judesio korekcijos pedagogė I. Juzėnienė.
  •  III – asis Tarptautinis meninės raiškos konkursas – festivalis Vaikystės vaivorykštė 7-10 m. amžiaus grupėje III- a vieta, 2008 m.
    Vadovė- šokio mokytoja D. Liuberskytė-Šukienė.
  • Akmenės rajono pradinių klasių mokinių varžybose ,,Šviesoforas“, I –  III– a vieta, 2009 m.
    Vadovė – mokytoja L. Petkuvienė.
  •  LTOK rašinio konkursas „Sportas ir literatūra“.  jaunosios žurnalistės:
    Kamilė Ramanauskaitė – II- a vieta, 2009 m.;
    Gabrielė Prygunkovaitė – III- a vieta, 2009 m.
    Vadovė- mokytoja J. Butnorienė.
  • Akmenės rajono pradinių klasių mokinių rajono Olimpinių festivalio varžybose ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ II- a vieta, 2009 m.
    Vadovė- judesio korekcijos pedagogė I. Juzėnienė.
  • Akmenės rajono pradinių klasių mokinių varžybose ,,Šviesoforas“, III – a vieta, 2010 m.
    Vadovė – mokytoja L. Petkuvienė
  •  Monika Balytė.
    Šalies mokinių konkursas „Lietuva ir aš“-  laureatė, 2010 m.
    Vadovė- mokytoja J. Butnorienė.
  • Jorūnė Jurgelytė.
    Eilėraščio konkurso „Mūsų protėvių takais“ prizininkė, 2010 m.
    Vadovė- mokytoja D. Jovaišaitė.
  • V – ame respublikiniame šokio festivalyje – konkurse „Rudens miražai 2010“ – nominacija už ekspresiją ir emocijas“.
    Vadovė- šokio mokytoja D. Liuberskytė-Šukienė.
  • Monika Balytė.
    Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro, Lietuvos vaikų ir jaunimo akcijos „Sveikos dienos“            laureatė, 2010 m.
    Vadovė- mokytoja J. Butnorienė.
  • Akmenės rajono pradinių klasių mokinių rajono Olimpinių žaidynių kvadrato varžybose III- a vieta, 2010 m.
    Vadovė- judesio korekcijos pedagogė I. Juzėnienė.
  • 2010 m. Naujosios Akmenės mokykla-darželis ,,Buratinas“ tapo ,,Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose“ narė.
  • Akmenės rajono pradinių klasių mokinių rajono Olimpinių festivalio varžybose ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ II- a vieta, 2011 m.
    Vadovė- judesio korekcijos pedagogė I. Juzėnienė.
  • Godos Venskutės piešinys eksponuojamas Respublikiniame piešinių parodos-konkurso “Nykštukėliai” Šiaulių kultūros centre foje galerijoje, 2012 m. Mokytoja – Jovita Butnorienė.
  • V-ojo tarptautinio vaikų meninės raiškos festivalio-konkurso “Vaikystės vaivorykštė” 10-13 m. amžiaus grupėje, šokio kolektyvas “Žiogelis” užėmė III- vietą, 2012 m. Vadovė – Daiva Liuberskytė-Šukienė.
  • Akmenės rajono pradinių klasių mokinių rajono Olimpinių festivalio varžybose ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ III- a vieta, 2012 m.
    Vadovė- Irena Juzėnienė.
  • Gabija Staniulytė, Tautvydas Rudys, Laurynas Uščinas, Akmenės rajono pradinių klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė I-III vietą, 2012 m. Vadovė – Ligyta Petkuvienė.
  • Ignas Bikovas, Nedas Lukošius, Gabrielė Kristinaitė, Tautvydas Rudys, Lietuvos mokinių olimpinio festivalio 4 ir žemesnių klasių rajono mokinių šaškių varžybose pelnė – I vieta, 2012 m.Vadovė – Irena Juzėnienė.
  •  Lietuvos moksleivių piešinių konkursas „Darnus žmogus-darnus pasaulis“ (1-4 klasių grupėje) 3 klasės mokinė Faustėja Čiapaitė II  vieta. Vadovė Irena Girdvainienė
  • Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra Kaune Padėka Už aktyvų ir nuoširdų dalyvavimą Vasario 16- osios akcijoje „Pasveikinkim vieni kitus!“ Naujosios Akmenės mokyklos-darželio „Buratinas“ 1,2,3,4 klasių moksleiviams. Mokytoja Jovita Butnorienė
  • UAB „Grūstė“ Padėka Naujosios Akmenės mokyklos-darželio „Buratinas“ ugdytiniams už puikius kūrinėlius konkurse „Pasaka apie ananaso gimtadienį“
  •  Atminimo dovanomis apdovanoti „Naisių vasaros“ piešinių konkurso „Gandrai sugrįžta“ piešinių konkurso dalyviai: Domantas Ziemelis – 1 klasė, Simonas Grušas – 1 klasė, Vidmantė Stilbytė – 1 klasė, Kotryna Baltrušaitytė – 1 klasė.
  • Respublikinis ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ 2012 m. šokių konkursas „Kaip mokam, taip ir šokam“ – III vieta.
  • Godos Venskutės piešinys, respublikiniame 1-4 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Žvelk kitaip“, apdovanotas padėkos raštu už piešinio originalumą ir meniškumą.
  • 2013 m. Akmenės rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų finaliniame Futboliuko turnyre „Pirmasis įvartis“ mokyklos-darželio „Buratinas“ komanda – I vieta.
  • ŠVSB I vieta Naujosios Akmenės mokyklos-darželio „Buratinas“ komandai Tarptautiniame konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ I-jame etape ikimokyklinio amžiaus grupėje 2013 m.
  • ŠVSB III vieta Naujosios Akmenės mokyklos-darželio „Buratinas“ komandai Tarptautiniame konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ I-jame etape pradinių klasių grupėje 2013 m.
  • Akmenės rajono 2013 m. pradinių klasių mokinių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ – II vieta.
  • Akmenės rajono pradinių klasių 2013 m. olimpinėse žaidynėse, lengvosios atletikos rungtyse – I vieta.
  • Akmenės rajono pradinių klasių 2013 m. olimpinėse žaidynėse, virvės traukimo varžybose – I vieta.
  • 6 pradinių klasių mokiniai pateko  į geriausių moksleivių 10-uką rajone tarptautiniame 2013 m. matematikos konkurse „Kengūra“.
  • Akmenės rajono ikimokyklinių įstaigų 2013 m. futboliuko turnyre „Pirmasis įvartis“ – I vieta.
  • Akmenės rajone pradinių klasių saugaus eismo 2013 m. konkurse „Šviesoforas “ – II vieta.
  • Akmenės rajone 2013 m. šaškių varžybose – I vieta.
  • Akmenės rajone 4 klasių mokinių 2013 m. matematikos olimpiadoje – I vieta.
  • 40 ugdytinių apdovanota už dalyvavimą respublikiniame Naisių vasaros piešinių ir fotografijų konkurse „Gandrus pasitinkant 2013“.
  • Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje Akmenės rajono bendrojo lavinimo mokyklų, pradinių klasių mokinių komandinėse šaškių varžybose – I vieta.
  • Akmenės rajono pradinių klasių mokinių olimpinėse žaidynėse – I vieta.
  • Akmenės rajono 4-tų klasių mokinių matematikos olimpiadoje R. Čivilis – I vieta.
  • 11-a mokyklos-darželio pradinių klasių mokinių tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2014“ pateko į dešimtuką Akmenės rajone.
  • Akmenės rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų futboliuko turnyre „I-asis įvartis“;
  • Akmenės rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ – I vieta;
  • Akmenės rajono pradinių klasių mokinių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ – III vieta;
  • Respublikiniame 1-4 klasių kompiuterinių piešinių konkurse „Žvelk kitaip“ mokinė apdovanota už originalumą ir meniškumą. 4 klasės mokinei įteikta Lietuvos nacionalinio muziejaus padėka už kūrybiškumą respublikiniame atviruko ir plakato konkurse „Kovo 11-ai“;
  • Respublikiniame 1-4 klasių kompiuterinių piešinių konkurse „Mano šeimos šventės“ 2 mokinės apdovanotos už piešinio originalumą ir meniškumą;
  • „Naisių vasaros“ piešinių konkurse „Gandrus pasitinkant 2014“ dalyviai apdovanoti 56 knygomis „Kalvėnų miesto paslaptis“.

Mokytojos: Jovita Butnorienė  Irena Girdvainienė

  • Respublikinė piešinių paroda-konkursas „Nykštukėliai“ Padėka Naujosios Akmenės mokyklos-darželio „Buratinas“ mokytojai Jovitai Butnorienei už puikų mokinės Godos Venskutės paruošimą parodai.
  • UAB „Gardmena“ prekybos centro Akmena piešinių konkurso „Laiminga vaikystė kokia ji?“. Nugalėtojai: I vieta – Vilius Vitkūnas, III vieta – Tomas Čivilis.
  • Padėkos raštas Jovitai Butnorienei už mokinio parengimą respublikiniame 1-4 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursui „Žvelk kitaip“.

Vadovė Audronė Skirmantienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė

* Akmenės rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio 4 ir žemesnių klasių rajono mokinių šaškių varžybose Naujosios Akmenės mokyklos-darželio „Buratinas“ komanda I vieta.

Vadovas Irena Juzėnienė

* Akmenės rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrius

2012 m. Akmenės rajono savivaldybės ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių olimpinėse žaidynėse Naujosios Akmenės mokyklos-darželio „Buratinas“ komandai Diplomas už aktyvų dalyvavimą ir puikius sportinius rezultatus.

Vadovas Irena Juzėnienė

* Akmenės rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Akmenės rajono I-IV klasių mokinių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ III  vieta.

Vadovas Irena Juzėnienė

* Akmenės rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Akmenės rajono ketvirtų klasių matematikos olimpiadoje Gabija Celikovaitė I vieta

Mokytoja Ligyta Petkuvienė

* Akmenės rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrius Akmenės rajono ketvirtų klasių matematikos olimpiadoje Tautvydas Rudys II vieta.

Mokytoja Ligyta Petkuvienė

* Akmenės rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Akmenės rajono ketvirtų klasių matematikos olimpiadoje Laurynas Uščinas III vieta.

Mokytoja Ligyta Petkuvienė

* V-tojo Tarptautinio vaikų meninės raiškos festivalio-konkurso „Vaikystė vaivorykštė“ 10-13 m. amžiaus grupėje Naujosios Akmenės mokyklos-darželio „Buratinas“ šokių kolektyvas „Žiogelis“III vieta.

Vadovė Daiva Liuberskytė-Šukienė

* V-tojo Tarptautinio vaikų meninės raiškos festivalio-konkurso „Vaikystė vaivorykštė“ Už dalyvavimą piešinių konkurse tema „Garso spalva“ Diplomas už kūrybiškumą Viktorija Dovidauskytė.

Vadovė Irena Girdvainienė

* Respublikinis festivalis-konkursas „Rudens  miražai“ Nominacija už individualumą Naujosios Akmenės mokyklos-darželio „Buratinas“ šokių kolektyvui „Žiogelis“.

Vadovė Daiva Liuberskytė-Šukienė

* Lietuvos mokinių poezijos konkurse skirtame XXX Olimpiados žaidynėms, iki 11 metų amžiaus grupėje III vieta Sofija Bronikaitė

Mokytoja Daiva Jovaišaitė

 

MOKYKLOS-DARŽELIO ,,BURATINAS“ LEIDINIAI

  • ,,NORIU AUGTI SVEIKAS!“, 2005 m.
    Sudarytoja – pavaduotoja ugdymui I. Girdvainienė.
  • ,,ŽALIUOK, TĖVIŠKĖLE!“, 2003 m.
    Sudarytoja A. Skirmantienė, I. Girdvainienė ir kt.
  • „ŠVĘSKIME KARTU SU VAIKAIS“, 2006 m.
    Sudarytoja-pavaduotoja ugdymui I. Girdvainienė.
  • „VAIKAS GAMTOJE“, 2008 m.
    Lietuvos jaunųjų gamtininkų centras,
    Pilietinio ir tautinio ugdymo projektas kūrybinių darbų konkurso „ … pavasario diena žiemą maitina“ ( Eugenija Šimkūnaitė) vaikų kūriniai.
  • „KAI ŠIRDELĖS EILĖMIS PRABYLA“, 2009 m.
    Naujosios Akmenės mokyklos-darželio „Buratinas“ jaunųjų žurnalistų ir jų mokytojų kūryba
    Sudarytoja-mokytoja J. Butnorienė.
  • ,,NUO RAIDELĖS IKI MINČIŲ GĖLYNO“, 2011 m.
    Naujosios Akmenės mokyklos-darželio „Buratinas“ IV klasės mokinių kūryba.
    Sudarytoja-mokytoja J. Butnorienė.