Projektas „Sveikata visus metus“

Naujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ įstaigos bendruomenė dalyvavo ir įgyvendino Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektą „Sveikata visus metus“ ir įgyvendino visus metų iššūkius:

Vasario mėn.  „Aš esu labai turtingas, nes esu sveikas“;

Kovo mėn.  „Jaunas sportuosi – senas nedejuosi“;

Balandžio mėn. „Tylos stebuklinga versmė (Triukšmo prevencija)”;

Gegužės mėn.  „Aš ir aplink mane / Mėnuo be tabako“;

Birželio mėn. „Kai sveikas maistas – nereikalingas ir vaistas“;

Liepos mėn. „Nėr žolynų negydančių, tik atitikt reikia“;

Rugpjūčio mėn.  „Geriausi draugai – grynas oras, šaltas vanduo“;

Rugsėjo mėn.  „Draugui ištiesk tik švarią ranką (Emocinės ir fizinės sveikatos darna)“;

Spalio mėn.  „Saugus ir sveikas“;

Lapkričio mėn.  „Aš esu aš“.

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Gruodžio 12 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, Vilniuje, vyko projekto „Sveikata visus metus“ baigiamoji konferencija, kurioje dalyvavo Naujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ metodininkė Agnė Krušinskienė ir neformaliojo švietimo šokio mokytoja Daiva Liuberskytė-Šukienė, kurios pristatė stendinį pranešimą apie savo įgyvendintą projektą.

 

Metodininkė Agnė Krušinskienė

http://www.ssus.lt/lt/naujienos/374/