Šventinis rytmetys „Atsisveikinimas su Kalėdų eglute“

2020 m. sausio 6 d. Naujosios |Akmenės vaikų lopšelio-darželio ,,Buratinas“ visa bendruomenė paminėjo Trijų karalių šventę. Jau tapo tradicija, kad šalia Kalėdų eglės būna paruošta simbolinė prakartėlė su Jėzuliu ėdžiose, Marija (vaidino Perla Pociūnaitė ) ir Juozapas (vaidino Tautvydas Grigas). Vaikus šventėje aplankė trys karaliais iš Biblijos ištraukos: KASPARAS (auklėtoja R. Norbutienė), MERKERIS (mokytojo padėjėja Rosita Platakienė) ir BALTAZARAS (auklėtoja Reda Šmitkinienė). Ugdytiniai sužinojo ką karaliai Dievuliui padovanojo – aukso, smilkalų ir miros. Karaliai dar visiems sugiedojo giesmę ,,Sveikas Jėzau gimusis”.

Antroji šventės dalis buvo linksma ir nuotaikinga, nes vaikus su baltosios-sidabrinės  žiurkės metais pasveikino pelytė (auklėtoja I. Juzėnienė). Vaikai dainavo, linksminosi, šoko ir krėtė visokias išdaigas. Šventės pabaigoje vaikai nupuošė eglutę ir jai pasakė iki kitų Kalėdinių švenčių.

 

Neformaliojo švietimo mokytoja (muzikos mokymas)

Živilė Garbaliauskienė